אודות

בכל מה שאנחנו עושים, אנחנו מאמינים בקריאת תיגר על המצב הקיים, אנו מאמינים בחשיבה מחוץ לקופסה.
קארין מור מעצבת ובעלים. וחיים שוורץ כמעצב הבית. ובעלת נסיון רב באדריכלות ועיצוב פנים.
הגלריה הוקמה על ידי קארין מור שחזרה מניו יורק לאחר 20 שנה.עם ראש יצירתי ושונה מחוץ לקופסא המשרד מונה צוות מקצועי המתמחה בעבודות תכנון ועיצוב בתחום המגורים.


בין לקוחותיה נמנים: אייל גולן, תוכניות טלויזיה. ד"ר מעוז. משרדי היי-טק. אלימור זילברמן, אלון אבוטבול, יובל סמו, גודי ניר-מוזס, שופטים, חברי כנסת אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה..
תהליך עבודה משותף הוא תהליך משותף עם הלקוחות.


כל פרויקט מתחיל בביקור בשטח או בחלל ובהמשכו שיחה משותפת מעמיקה שמטרתה להבין את הרצונות והצרכים של הלקוחות.
בהמשך מפתחים יחד את הסקיצה המועדפת ומתקדמים לחזיתות והדמיה תלת-מימדית של המבנה והחלל הפנימי.
משך התהליך תלוי גם בלקוחות: ישנם מקרים שאחת הסקיצות הראשונות נבחרה כפי שהיא ולעתים דרושות סקיצות נוספות או שילובים בין כמה תכניות.


אנו מוצאים כי הקדשת זמן ותשומת לב רבה לשלב זה של התהליך מהווה את הבסיס להמשך התקדמות נכונה ותוצאה מעולה עבור הלקוחות. ההדמיה התלת-מימדית היא כלי עבודה נהדר עבורנו להמחשה. בצורה כזו קל להבין ולתפוש את החלל. כך ניתן לקבל החלטות עיצוביות ולגבש קונספט של חומרים וצבעים. המשרד מביא אתו חדשנות מיוחדת מקבלת המפתח ועד הפרט הקטן ביותר שהוא המזלג. כל דבר ניבחר בקפידה ובמקצועיות.


עיצוב ובחירת חומרי גמר- יצירת מערך הרמוני בין כל חומרי הגמר: חיפוי וריצוף, פריטי נגרות, תכנון מטבח, צבעים, מרקמים, טיח או חיפוי אבן, אלומיניום, דלתות, מסגרות, גופי תאורה וכל פרט קטן אחר אשר מייצב את אופי הבית ואווירתו.
ריהוט, אבזור והום סטיילינג – הקצפת של עוגת העיצוב. התאמת צורות, חומרים, צבעים, ומרקמים במינון הנכון ובמיקום הנכון. אלו יוצרים את האפקט החזק ביותר בבית בעלות היחסית הנמוכה ביותר בכל התהליך. זוהי מלאכת המחשבת שהופכת חדר מרובע לארמון קטן, או ארבעה קירות לסלון ביתי.


מה שמאחד ומייחד את הלקוחות שמגיעים אלינו הוא האהבה לאסתטיקה והתשוקה לעיצוב.
ההכרה בכך שיש לנראות של הדברים השלכה על ההתנהלות היום-יומית והתחושה בבית.
חשוב לנו לעבור את התהליך יחד עם הלקוח על מנת להגיע לתוצאה הטובה עבורו גם בהיבט הפרקטי.
התקציב הוא חלק מההתמודדות ומערכת האילוצים שיש בכל פרויקט, יש חשיבות רבה לדיון והתייחסות לנושא כבר מהפגישה הראשונה. המטרה שלנו היא לעבור את התהליך בנועם ובכיף ואיזון תקציבי הכרחי לשם כך.
עקרון מרכזי נוסף הוא עמידה בלוחות זמנים. המשרד מנוהל כך שהתכניות הרלוונטיות מוכנות תמיד מבעוד מועד וממתינות לביצוע​

 

 

קארין מור- גלריה לריהוט ועיצוב פנים